X
 11.12.2018 Технологија

Вечно топло кафе, таблета што ви јавува кога е потопена - најлудите изуми за 2018 година

Оваа година во полето на технологијата беа откриени и создадени прилично бизарни и луди изуми што дефинитивно би сакале да ги имате во вашиот дом. Ова се некои од нив.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија