X
 14.04.2015 Живот

Случајност или...?

Животот е полн со случајности - некогаш доста малечки, но повремено извонредни и неверојатни кои го тераат човек да се запраша дали навистина станува збор за случајност.

 

случајност

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот