X
 05.08.2015 Технологија

Најдобрите водоотпорни фотоапарати идеални за летни авантури


pizza

 

Nikon Coolpix S33 е одличен фотоапарат за оваа намера, додека Nikon Coolpix AW130 е за понапредните корисници, а Olympus Tough TG-4 е ултимативен морски ѕвер. Погледнете го видеото кое нуди одлична рецензија за фотоапаратите, и дознајте кој е идеален за вас.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија