X
 10.09.2015 Култура

Се` што знаеме за 6-та сезона на GOT досега


Доколку не сакате да знаете ништо за следната сезона, подобро е да запрете сега и да не продолжувате со читање. За останатите, ѕирнете ја галеријата.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура