X
 28.09.2015 Живот

Бруцошка забава!Бруцошка? Петок, 2ри октомври, дојдете и уживајте! 20:30 часот.

По 16ти пат традиционално се организира Бруцошка забава, која и годинава ќе има смешно ниски цени и не еден, туку 2 главни настапи! Да добро прочитавте, Фолтин и Гоце САФ се сензациите кои ќе присуствуваат на оваа бруцошка забава на која се поканети сите студенти.

Повеќе инфо на следниот линк: https://www.facebook.com/events/887957824629663/
Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот