X
 26.01.2016 Образование

Знаци кои покажуваат дека сте студент по психологија


За разлика од популарното верување, студирањето психологија не е само Фројд и психолошки игри. Студентите по психологија поминуваат низ мнооогу повеќе во текот на студиите.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование