X
 31.03.2016 Култура

Славни лица за кои малкумина знаат дека се екстремно богати


За некои славни лица, лесно е да се препознаат дека имаат големо богатство. Меѓутоа, за некои е неверојатно да се поверува дека заработуваат богатства, а сепак живеат скромно.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура