X
 03.05.2016 Култура

Најдобрите филмови кои не` очекуваат ова лето

„Ghostbusters“, „Star Trek“, „X-Men“, „Bourne“ - време е за блокбастери. Еве кои филмови не` очекуваат ова лето.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура