X
 05.07.2017 Уметност

Фотографии што сигурно ќе ве измамат на прв поглед

Дали некогаш сте оделе по улица и сте налетале на нешто што на прв поглед било едно, а потоа испаднало нешто сосема друго. Погледнете една колекција на такви моменти.

2
Фото: boredpanda.com

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Уметност