X
 29.08.2017 Забава

Ликовите од „Игра на троновите“ некогаш и денес

трон

Со крајот на седмата сезона на „Игра на троновите“ време е да се потсетиме на филмската екипа во деновите пред да стане дел од најпопуларната серија во светот.

Некои од нив ќе ги препознаете, меѓутоа, голем дел се непрепознатливи кога ќе споредите како изгледале во нивните млади денови и како изгледаат денес.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава