X
 05.05.2015 Живот

Работи кои човек барем еднаш во животот треба да ги направи сам

Без разлика дали сте интроверт или екстроверт, постојат некои работи во животот што секој од нас треба да ги прави сам, барем еднаш во текот на неговиот живот. Така на пример, гледањето тажен филм сам е чудно ослободувачки. Погледнете уште неколку предлози на видеото.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот