X
 10.07.2015 Технологија

Проблемите со видео лентите кои денешните тинејџери никогаш нема да ги разберат

Во текот на 90-те единствен начин да се гледа филм беше преку изнајмување на видео ленти. И нормално, поради лошата технологија, често пати се соочувавме со проблеми кои на денешните тинејџери воопшто не им се познати.

 

лента

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија