X
 21.08.2015 Технологија

Веб страни од 90-те кои ќе ве вратат во почетоците на интернетот

Веб страни од 90-те кои ќе ве вратат во славните денови и почетоците на интернетот.

 

internet

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија