X
 01.02.2015 Живот

Најлошите места за реклами

Можеби станува збор за чиста случајност, или пак можеби е намерно, меѓутоа во секој случај, овие реклами дефинитивно се ставени на несоодветно место.

 

реклама

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот