X
 13.02.2016 Живот

Креативен професор кој на испит дава интересни прашања за екстра поени

Понекогаш едноставно потребни ти се неколку поени плус за да го положиш испитот, или пак за да ја добиеш десетката. Овој професор на своите студенти им ги овозможува овие поени на најзабавниот начин. Погледнете ги неговите генијални прашања.

 

profesor

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот