X
 24.06.2017 Живот

Чудни ужини кои студентите низ светот ги јадат за време на испитната сесија

Испитите не само што се стресни сами по себе, туку тоа е и период во животот кога потребата за ужина е голема. Насекаде низ светот студентите јадат додека учат за испити, меѓу кои се и оние кои јадат чудни нешта.

лаптоп
Фото: blog.uniplaces

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот