X
 04.03.2015 Технологија

Алатки со кои може да правите мобилни апликации без програмирање


Дали знаевте дека постојат апликации за создавање апликации? Нивниот број се зголемува секојдневно. Се надеваме дека во иднина тие ќе стануваат се' подобри. Засега, овие се најдобрите на пазарот.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија