X
 06.03.2015 Живот

Апсурдни факти поврзани со "50 нијанси сиво"

„50 нијанси сиво“ на некој начин стана културен феномен - или неверојатно парче генијално литературно и филмско дело, во зависност од тоа кого ќе прашате. Но, како и да размислувате, ќе бидете доста изненадени откако ќе ги дознаете овие чудни факти.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот