X
 12.06.2015 Технологија

Дали е ова најдобрата кутија за пица?

Маркетинг агенцијата Ogilvy & Mather од Хонг Конг за својот клиент, познтиот ланец на пица ресторани Pizza Hut, дизајнираше необична и уникатна кутија за пица, погледнете за што станува збор.

Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија