X
 03.07.2015 Култура

Најиконските фотографии од 60-те

Фотографиите кои ги обележаа 60-те и случувањата во текот на овие години.

 

фото

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура