X
 07.04.2016 Живот

Фотографии кои не` потсетуваат колку е супер да се биде дете


Запрашајте се: Кога последен пат искрено и без срам гласно сте се смееле во јавност? Веројатно, кога сте биле дете. Да се вратиме малку во тоа магично време преку моќта на фотографијата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот