X
 22.08.2015 Забава

Ученици кои имаат бестрашна смисла за хумор


Како што растат, децата учат што треба да кажуваат, а што не треба. Меѓутоа, постои една совршена возраст кога децата реагираат само на своите импулси и не се грижат за ништо друго. Од оваа возраст произлегуваат најсмешните ситуации.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава