X
 10.09.2015 Образование

Како било да се биде студент во 90-те?


Немало паметни телефони, немало безжичен интернет. Денешните студенти не можат да претпостават како им било на генерациите пред нив. Доколку се пронајдете во поголемиот дел од сликите во галеријата, веројатно сте биле студент во 90-те.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование