X
 31.05.2016 Култура

Најомразените ликови од филмовите на сите времиња

Без разлика на тоа дали се најлошите негативци или само газат на нерви, ова се најомразените ликови во филмовите и сериите. 

 

lik

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура