X
 08.07.2016 Забава

Како некогаш изгледале производите кои ги купуваме и денес?

Кога денес одиме да купуваме, продавниците се преполни со производи од сите можни брендови. Млеко во тетрапак, во пластика, масно, немасно... Некогаш не било така. Не можевме многу да избираме и тоа воопшто не ни пречеше. 

 

производи

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава