X
 14.07.2016 Култура

Најважните детали од 6-та сезона на "Game of thrones" кои можеби сте ги пропуштиле

Уште од самиот почеток, знаеме дека оваа серија не остава ништо на случајноста, и дека секој детал е важен за откривање на некоја мистерија. Во изминатата 6-та сезона, продуцентите се потрудија да ни овозможат голем број вакви детали, а на вас останува да ги забележите и да го откриете нивното значење. Ви нудиме некои од нив.

 

торн


Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура