X
 26.02.2015 Забава

Како да создадете дрвена фотографија?

Видеото ви прикажува интересен и лесен начин како да направите дрвена фотографија.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава