X
 07.07.2015 Живот

Совршени базени кои може да го заменат морето за одмор


Има базени, а има и вистински уметнички дела во кои може да пливате. Денес им посветуваме време на вторите бидејќи сите заслужуваме одмор (за очи).

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот