X
 29.04.2017 Живот

Ова се дел од најскапите куќи кои се продаваат во Македонија

Македонскиот пазар за недвижнини не е многу лош - цените се движат од 900.000 евра па надолу. Го анализиравме македонскиот пазар и ги извлековме некои од најскапите куќи кои моментално можете да ги купите во Македонија.

kuka

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот