X
 08.03.2015 Култура

Интересни обележувачи за книги за сите книгољубци


Книгољубците кои имаат потешкотии да ги остават своите книги би имале поголеми проблеми со тоа доколку имаа некој од овие обележувачи. Сепак, книгите и читањето се за искуството кое го нудат, зарем не?

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура