X
 19.12.2018 Живот

Што се случува кога ќе платите извонреден фотограф: Најдобрите свадбени фотографии за 2018 година

Свадбените фотографии еволуираа во огромна професија низ годините, опфаќајќи различни стилови и пристапи за да помогнат во документирањето на еден од најважните денови во животот на паровите.

Секако, како и секоја уметничка професија, постои место каде што вашите вештини можат да бидат препознаени и оценети. Наградите „Фирлес“ внимателно избираат колекција од првокласни свадбени фотографии. Станува збор за награди што ги признаваат само најдобрите, избрани се само 2 од 100 пријавени фотографии, па затоа подгответе се да бидете вистински инспирирани.

Ова се најдобрите.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот