X
 13.04.2015 Забава

За секој фан кој е возбуден поради новата сезона на "Game of thrones"

Колку сте возбудени за започнувањето на новата сезона на епската серија на HBO, „Game of thrones“?

 

серија


Веројатно не толку возбудени колку луѓето позади „The tonight show starring Jimmy Fallon“ кои ја направија оваа компилација кадешто актерската екипа „ја пее“ песната „I'm so excited“. 

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава