X
 18.05.2015 Образование

Борбите после дипломирањето со кои мора да се соочи секој студент

Учевте, полагавте, паѓавте, повторно се обидувавте и конечно - дипломиравте. Но, сега, целосно сте изгубени. Како и поголемиот дел од вашите колеги.

 

студенти

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование