X
 28.02.2015 Забава

Најубавите природни базени совршени за авантуристите

Обожавате да откривате нови места и да пливате? Погледнете ги овие природни базени опкружени со неверојатна природа која ќе ги одмори вашите очи.

 

базен

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава