X
 16.08.2016 Култура

Морничави хорор филмови кои мора да ги погледнете оваа година

Филмските критичари очекуваат 2016 година да биде годината на трилери и хорор филмови. Од самоубиствени шуми до демони и кловнови кои убиваат, ова се најморничавите хорор филмови кои треба да ги погледнете оваа година.

 

horor

 

Линк до галеријата

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура