X
 10.11.2016 Забава

Реакциите на интернет после победата на Доналд Трамп

И стана официјално: Доналд Трамп ќе биде 45-от претседател на Америка. Како луѓето низ светот реагираа на оваа вест?

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава