X
 23.11.2015 Култура

Најизвонредните жени за 2015 година

Страната askmen.com ги избра најизвонредните жени за 2015 година. Оваа година во знак на убавината, талентираноста, гламурозноста и силата, ги избраа жените кои го дефинираат светот во кој живееме.

 

жени

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура