X
 10.06.2016 Технологија

Најдобрите "Android" апликации кои треба да ги имате

Нашите паметни телефони станаа еден вид наше секојдневие. Не можеме денот да си го замислиме без нив, и тие за нас претставуваат нешто неопходно затоа што и тоа како ни го олеснуваат животот. Ви нудиме одлични апликации за „Android“ телефоните кои ќе ви го направат секојдневието полесно и позабавно.

 

апликации

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија