X
 12.09.2016 Култура

Чудните навики на познатите личности од историјата

Иако станува збор за кралеви и вистински генијалци, сепак, голем дел од овие луѓе имале навистина бизарни и чудни навики кои се косат со нормалното однесување.

 

навики

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура