X
 27.12.2016 Технологија

Најдобрите „Android“ апликации за 2016 година

Оваа година „Android“ понуди навистина одлични апликации со кои понуди корисни, продуктивни и забавни моменти за корисниците на оваа платформа. Во продолжение ви ги претставуваме најдобрите.

 

апликации

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија