X
 01.03.2017 Забава

Најдобрите фотографии од натпреварот „Ѕony World Photography Awards 2017“

Ова се најдобрите фотографии од Сони натпреварот за најдобра фотографија 2017 година. Колекцијата од фотографиите ќе биде достапна за јавноста наредниот месец, во Сомерсет Хаус, централен Лондон.

сони

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава