X
 20.10.2017 Кариера

Земајте висока плата! Тренинг за кодирање и пристап до над 3.000 курсеви

кодирање
Фото: Pexels

Развивањето веб-страници е кариера на 21 век. Со високите плати и уште повисоката побарувачка, сега е време да станете веб-девелопер. Без разлика дали сте искусни во кодирање или никогаш не сте кодирале, ОВОЈ курс, кој вреди да го посетите, може да ве научи одлично да кодирате.

OSTraining“ се користи од голем број клиенти со висок профил како „Епл“, „Харвард“, Мировните сили и Белата куќа и може да ви даде доживотен пристап до над 3.000 видеа. Ќе научите како да користите популарни платформи како „WordPress“, „WooCommerce“ и „Мagneto“. Исто така, ќе научите голем број јазици за кодирање, како „JavaScript“, „HTML“, „CSS“, и „PHP“.

На сите курсеви на „OSTraining“ предаваат веб-девелопери со огромно искуство во предавањето. Дополнително на тоа, секоја недела се додаваат нови часови за да бидете во чекор со најновите технологии.

Доживотната претплата на овие курсеви чини 2.000 долари, меѓутоа сега можете да ја добиете за само 59,99 долари.

Пријавете се ТУКА

Останати курсеви кои ви нудат заработувачка и напредување во кариерата:

Со оваа професија може да заработите и до 120.000 долари годишно. Пријавете се на курсот!

За 790 денари може да научите да правите „iOS“ апликации

Може да почнете кариера во кодирање без диплома - еве како!

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Кариера