X
 05.06.2015 Живот

Животот е навистина убав!

 
Многумина забораваат дека може да скокаат со падобран, да пливаат, да сурфаат, да патуваат, да возат велосипед и да уживаат на сонцето. Овие можности најчесто се бесплатни и лесно изводливи. Да уживаме во животот повеќе.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот