X
 02.08.2015 Живот

Не сте дете на `90-те ако не се сеќавате на овие нешта


Подгответе се за многу носталгија и тон спомени од детството и младоста. Се враќаме во минатото, поточно во 1990-те години - за многумина најдобрите.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот