X
 16.09.2015 Живот

Се сеќавате на овие работи?

Подгответе се за носталгија и тон спомени од детството и младоста. Се враќаме во минатото, поточно во 1990-те годиниПовеќе носталгија на ОВОЈ ЛИНК

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот