X
 02.05.2015 Технологија

Видео-игри кои ќе ви побудат носталгија


Сè се смени од 1990-те години. Па, дури и видео игрите. Вратете се назад во времето и сетете се на времето кога ги игравте овие игри. Добри времиња, нели?

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија