X
 25.12.2015 Забава

Во меѓувреме во Австралија


Се чини дека она што се случува во Австралија навистина останува во Австралија. И подобро. Не би сакале огромни влекачи насекаде и огнени торнада, зарем?

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава