X
 27.06.2016 Живот

Најдобрите острови за оние кои сакаат да патуваат сами

Постојат многу луѓе кои сакаат да патуваат сами и сами да ги доживеат убавините на планетата Земја. Островите во продолжение ви гарантираат дека и покрај тоа што патувате сами, дефинитивно ќе ви понудат друштво кое нема да можете да го одбиете.

 

ostrov

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот