X
 20.12.2016 Живот

Работи кои секој родител ги прави, а никогаш не би признал

Постојат работи поврзани со родителството кои сите ние кои имаме деца ги правиме, но никогаш тоа нема да им го признаеме на другите, меѓутоа тоа го правиме бидејќи сакаме малку мир и тишина.

 

деца

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот