X
 29.08.2018 Живот

Ѕирнете во најновиот ИКЕА каталог

Пристигна новиот каталог на шведскиот бренд за мебел, ИКЕА, за 2019 година. Најпознатиот бренд за уредување на домот и оваа година понуди софистицирани детали што совршено се вклопуваат во секој дом. Погледнете што е ново за претстојната 2019 година.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот